Share
STAJYER KABUL SİSTEMİ
  • Stajyer Kabul Sistemi
  • Stajyer Kabul Sistemi
  • Stajyer Kabul Sistemi
  • Stajyer Kabul Sistemi
proje PROJE HAKKINDA
proje PROJE AÇILIŞ TARİHİ
proje PROJE KATEGORİSİ
menu PROJE ETİKETLERİ

STAJYER KABUL SİSTEMİ YAYINDA!

Belediyemiz artık stajyer başvurularını internet üzerinden çevrimiçi olarak alıp kura yöntemi stajyer alımı yapacaktır. Tamamının Bilgi İşlem ekibimiz tarafından geliştirilen Stajyer Kabul Sistemi’ne http://staj.bahcelievler.bel.tr/ adresinden girip “Staj Başvurusu Yap” alanı ile Lise ve Üniversite staj başvuru formlarını doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. “Başvuru Sorgula” alanı ile staj başvurunuzun durumunu öğrenebilir, iptal edebilir veya başvurunuzda düzenlemeler yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenecek tarih aralıklarında başvurular http://staj.bahcelievler.bel.tr/ adresinden alınacak ve tarih aralığı biter bitmez kura sistemi devreye girerek kabul edilenler ve yedekler listesi oluşturacaktır. Başvuru yapan stajyer adayları, staj başvurularının kabul edilip edilmediğini SMS veya E-Posta yöntemlerinden biriyle bilgilendirileceklerdir. Kabul edilen stajyer adayları, belirlenecek tarihe kadar istenilen belgeleri İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne iletmedikleri takdirde yedek listede yer alan stajyer adaylarına yer verilecektir.

Stajyer adayları kafalarındaki soru işaretlerini aynı sayfada yer alan “Canlı Destek” bağlantısı ile destek alabilirler.