Share
CUMHURİYET MAHALLESİ YÜZME HAVUZU
  • Cumhuriyet Semt Havuzu
  • Cumhuriyet Semt Havuzu
proje PROJE HAKKINDA
proje PROJE AÇILIŞ TARİHİ
proje PROJE KATEGORİSİ
menu PROJE ETİKETLERİ

CUMHURİYET MAHALLESİ YÜZME HAVUZU

Bahçelievler Belediyesince “Bahçelievler’de yüzme bilmeyen kalmayacak” sloganıyla başlatılan proje kapsamında Kocasinan ve Zafer Mahallelerinde yapımı tamamlanan Semt Havuzlarının ardından, aynı proje kapsamında Cumhuriyet ve Yenibosna Merkez mahallelerindeki yüzme havuzlarının da yapımı tamamlandı.

Özellikle sağlık ve spor alanında yaptığı projelerle hep bir adım önde olan Bahçelievler Belediyesi, sağlıklı bir nesil yetiştirmek için sadece çocukların kullanabileceği yüzme havuzları projesini önceki yıl hayata geçirmişti. Aynı proje kapsamında Cumhuriyet ve Yenibosna Merkez mahallelerinde yapımına geçtiğimiz Ekim ayında başlanan Semt Havuzları da kısa sürede tamamlanarak çocuklarımızın hizmetine sunulacak.

Cumhuriyet Mahallesi Semt Havuzu, Mesut Sokakta 2 bodrum kat+zemin kat+1 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı ve 1500 m2 inşaat alanlı olarak inşa edildi.

Tesisin Bodrum katında Yüzme havuzu, revir ve eğitmen odası bulunuyor. Ara katta bekleme ve seyir alanı ile büfe, zemin katta; danışma, bekleme alanı,  bay-bayan soyunma odaları ile saunalar yer alıyor. Birinci normal katta; fitness salonu, Bilgi Evi (internet odası) ve kütüphanenin de yer aldığı ikinci normal katta ayrıca, kantin ve teras bulunuyor.