Share
PARKLARA KAMERALI DENETİM
  • Park Kameraları
  • Park Kameraları
  • Park Kameraları
  • Park Kameraları
  • Park Kameraları
  • Park Kameraları
proje PROJE HAKKINDA
proje PROJE AÇILIŞ TARİHİ
proje PROJE KATEGORİSİ
proje ADRES & TELEFON
menu PROJE ETİKETLERİ


ÇOCUKLARA GÜVENLİ OYUN ALANLARI

Bahçelievler Belediyesi, İlçede bulunan 64 parkın 14’üne denetim amaçlı kameralı sistem koruyor. Can ve mal güvenliği açısından, kameralı denetimi, park ve bahçelerde uygulamaya aldıklarını belirten Belediye Başkanı Osman Develioğlu “Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli şartlarda gelişimini önemsiyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” dedi.

Öte yandan Bahçelievler Belediyesi’nden daha güvenli bir ilçe olmak ve vatandaşlarımızın güvenle sosyal alanlarda bulunabilmelerini sağlamak amacıyla, ilçe parklarımıza güvenlik kamera sistemleri kurulması çalışmalarına başlandı.

Bu çalışma çerçevesinde ilçemizdeki belli başlı parklara güvenlik kamera sistemleri kurularak, görüntülerin hem kayıt edilmesi hem de canlı olarak internet üzerinden izlenilebilmesi sağlanacak.

Projede pilot park olarak seçilen Milli Egemenlik Parkı kamera sistemi devreye alınan sistemle park içerisinde 4 ayrı noktayı görebilen kamera sistemi ile güvenliğe katkı sağlanmış olurken aynı zamanda çocuklarını parka oyun oynamak için gönderen ebeveynlerin internet üzerinden bağlanarak canlı olarak çocuklarını izleyebilmesine de olanak sağlanıyor.

https://www.bahcelievler.istanbul/Parklar web adresinden ulaşılabilen Milli Egemenlik Parkı kamera sistemine her geçen gün yeni parklar eklenerek daha güvenilir sosyal yaşam alanları oluşturmak hedefinde olan belediyemiz her zaman halkımıza yeni ve modern hizmetler sunma gayretindedir.